70 lat z artystami
Aktualności 27.09.2017

70 lat z artystami

6 października oficjalna inauguracja 70. już roku akademickiego ASP w Katowicach. A już w tym tygodniu jubileuszowe wydarzenia dostępne bezpłatnie. Mamy dla Was: projekcje animacji, wystawę fotografii, oprowadzanie po wystawie i projekcję w plenerze.

28 września
ANIMACJE PO KRÓLEWSKU (Kino RHINO,  godz. 19.00), pokaz animacji z londyńskiej szkoły Royal College of Art.
Wprowadzenie: Karolina Głusiec, absolwentka Royal College of Art

28 września – 17 listopada
PRZEŚWIETLENIE, wystawa fotografii wykładowców i studentów Pracowni Fotografii ASP w Katowicach
wernisaż: 6 października, godz. 15.00
Galeria Wertykalna, ASP w Katowicach, ul. Raciborska 50
W wystawie udział biorą: Bożena Chlebicka, Agnieszka Fierek, Dominika Koszowska, Barbara Kubska, Aleksandra Kulus, Anna Lorenc, Patrycja Michno, Ewa Mikusek, Piotr Muschalik, Anka Sielska, Krzysztof Szewczyk,  Jakub Wiśniewski, Barbara Wójcik.

29 września
Noc Galerii, godz. 19.00 – 1.00
- zwiedzenie wystawy PRZEŚWIETLENIE,
- projekcja plenerowa filmu Do utraty tchu, poprzedzona krótkimi filmami o ASP, dziedziniec budynku Raciborska 50, godz. 19.00 (w przypadku złej pogody projekcja w budynku).