Aktualności 14.01.2019

Agrafa 2019

Można zgłaszać prace do konkursu.

Drodzy Studenci i Absolwenci,
jest nam bardzo miło zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie Agrafa'19! To już 13. Międzynarodowy Konkurs Studenckiej Grafiki Projektowej, któremu ponownie towarzyszyć będzie Międzynarodowa Konferencja Projektowa – Opportunities.
Prace należy zgłaszać przez elektroniczny formularz w dniach od 5–25 stycznia na stronie http://formularz.agrafa.asp.katowice.pl/

W konkursie mogą wziąć udział studenci studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich, wszystkich trybów studiów projektowych i artystycznych – dziennych, wieczorowych, zaocznych, podyplomowych oraz absolwenci z lat 2017 i 2018. Pod ocenę jury zostaną poddane tylko prace powstałe w 2017 i 2018 roku.

Prace, podobnie jak podczas ubiegłego Konkursu, zgłaszane będą w 6 kategoriach:
– animacja
– identyfikacja wizualna
– informacja wizualna
– grafika edytorska
– krój pisma
– strony www/aplikacje/publikacje cyfrowe
3-etapowy konkurs zakończy się wernisażem 4 kwietnia, wtedy to Jury wręczy 3 główne nagrody.