Przedświąteczny tydzień warsztatów i wykładów | 12—16 grudnia
Aktualności 02.12.2016

Przedświąteczny tydzień warsztatów i wykładów | 12—16 grudnia

Przed świątecznym wypoczynkiem studentów Wydziału Projektowego czeka warsztatowy maraton projektowy. Pamiętajcie design to nie tylko dekor, więc zostawcie na razie karpia i choinkę w spokoju! Studentów kierunku wzornictwo czeka projektowanie bestii na smyczy, odnajdywanie tożsamości Katowic i poszukiwanie właściwej formy dla jarmarków świątecznych, natomiast program przedmiotu Pismo i znak zostanie wzbogacony wizytą szczególnego dla Akademii gościa – Martina Majoora, światowej sławy projektanta krojów pism. W Kinie w poniedziałek, 12 grudnia nie powinno zabraknąć maniaków typografii a 14 grudnia – fanów dobrze zaprojektowanych produktów rodem ze Skandynawii.