Aktualności 16.05.2017

Konkurs na projekt opakowania na słodycze - znamy wyniki

15 maja zostały ogłoszone wyniki konkursu zorganizowanego przez ASP w Katowicach we współpracy z Cieszyńskimi Zakładami Kartoniarskimi S.A.

Laureatką nagrody głównej (2500 zł) jest studentka II roku wzornictwa Katarzyna Nowakowska. Dwa wyróżnienia (po 1250 zł) otrzymały studentki: Magdalena Szumigaj oraz Agata Kałuska. Jury doceniło także zestaw opakowań Magdaleny Pawlik.

Na konkurs wpłynęło ponad 40 projektów, opracowanych przez 18 autorów. Konkurs miał charakter zamknięty i był skierowany do studentów wzornictwa biorących udział w zajęciach Pracowni Projektowania Tożsamości Wizualnej, Pracowni Projektowania Alternatywnego oraz Pracowni Komunikacji Wizualnej.