Aktualności 27.03.2017

Zaprojektuj pokój dziecięcych marzeń,10 000 zł czeka

Zabawa to poważna sprawa, a dzieci to nie mini-dorośli! Pokój dziecięcy to wyjątkowa przestrzeń, która łączy w sobie tak wiele funkcji, jak kreatywność, zabawa, czy rozwój. Zaprojektuj wyjątkowy pokój, w którym mieszka dwoje dzieci (4, 7 lat) o powierzchni 378x315cm, który będzie spełnieniem ich marzeń, a zarazem będzie dla nich w stu procentach bezpieczny.

Zaplanuj pokój dziecięcy używając mebli i elementów wyposażenia IKEA. Pokaż nam swój styl i kreatywność, ale nie zapomnij o tym, żeby projekt był spójny z naszą filozofią: prostota, funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo. Uwzględnij kolorystykę, trendy, wielkość pomieszczenia i rolę poszczególnych elementów. Stwórz pokój dziecięcy, który będzie dla dzieci najwspanialszym miejscem na świecie!  Możesz korzystać z dowolnego programu graficznego.

Więcej tutaj