Aktualności

Informacje dot. stypendium rektora dla najlepszych studentów, dla wszystkich kierunków w uczelni.
Stypendia zostały przyznane po rozpatrzeniu wniosków studentów przez Uczelnianą Komisję Stypendialną w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017 oraz dodatkowych wniosków do rozpatrzenia w semestrze letnim, zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie pomocy materialnej dla studentów Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach z września 2015 r. oraz wysokościami określonymi  w Zarządzeniu nr 32/2016 i Zarządzeniu nr 10/2017 Rektora ASP w Katowicach.
Stypendia zostaną wypłacone do 13. kwietnia br. za miesiące : marzec, kwiecień  2017.
Termin odebrania decyzji dot. przyznania stypendium rektora dla najlepszych studentów w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017 zostanie podany w następnym ogłoszeniu.

Katowice, 10 kwietnia 2017