Stypendium Rektora dla najlepszych studentów

Rok akademicki 2020/2021

Kompletne dokumenty dot. stypendium rekora należy składać do 30. października.

Wnioski o stypendium rektora można składać w Dziale Kształcenia i Studentów, ul. Raciborska 37, pokój nr 103 A, w godz.10.00 – 14.00.

Stypendia: socjalne, dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium rektora dla studentów w roku akademickim 2020/2021 wypłacane będą przez dziewięć miesięcy dla studentów, których rok studiów zgodnie z planem obejmuje dwa semestry / tj. od października 2020 do czerwca 2021 r./ Dla studentów, których rok studiów zgodnie z planem obejmuje jeden semestr stypendia będą wypłacane przez pięć miesięcy / tj. od października 2020 r. do lutego 2021 r./

W związku z tym lista rankingowa dot. stypendiów rektora dla studentów w semestrze letnim ulegnie zmianie/ kierunek projektowanie graficzne oraz wzornictwo/. Studenci, którzy nie złożyli wniosków w semestrze zimowym/ dotyczy wszystkich kierunków/ mogą to zrobić w semestrze letnim, jednak zasady oceny wniosków pozostaną niezmienne tj. liczy się średnia ocen oraz osiągnięcia z roku akademickiego 2019/2020/ od 1.10.2019 do 30.09.2020/.

Zasady przyznawania stypendium rektora znajdują się w załącznikach poniżej.