Realizacja części studiów w uczelni zagranicznej w roku 2020/21
Rekrutacja na wyjazd na studia w całym roku akademickim 2020/21 odbędzie się w połowie lutego 2020 r.
Aby wziąć udział w rekrutacji należy w wyznaczonym terminie złożyć w Dziale Nauczania /ul. Raciborska 37, pokój 015/ następujące dokumenty:
- formularz zgłoszeniowy dla studentów - wyjazd na studia – średnią ocen za semestr zimowy wypełnia Dziekanat.
- opinię pedagoga prowadzącego /np. dziekan, prodziekan, kierownik katedry, kierownik pracowni/
- portfolio na CD lub pendrive

Realizacja studenckich praktyk zagranicznych w roku 2020/21
Rekrutacja na wyjazd na studia w całym roku akademickim 2020/21 odbędzie się w połowie lutego 2020 r.
Student zobowiązany jest do samodzielnego znalezienia sobie instytucji gotowej przyjąć go na praktyki w okresie wakacyjnym, na minimum 2 miesiące z możliwością przedłużena do 3 miesięcy, w okresie od 1 lipca do 30 września 2020 r.
- formularz zgłoszeniowy dla studentów - wyjazd na praktyki – średnią ocen za semestr zimowy wypełnia Dziekanat.
- opinię pedagoga na temat studenta i wybranej przez niego instytucji /np. dziekan, prodziekan, kierownik katedry, kierownik pracowni/
- portfolio na CD lub pendrive