Aktualności 28.10.2019

Instytut Wzornictwa Przemysłowego nagrodził Andrzeja Klisza

Znamy laureatów konkursu DOBRY WZÓR 2019

Jury 26. edycji konkursu Dobry Wzór wybrało, spośród 115 finalistów, najlepsze produkty i usługi. W tym roku przyznano 24 nagrody główne Dobry Wzór 2019, czyli nagrody Instytutu Wzornictwa Przemysłowego przyznane przez interdyscyplinarne jury.

Nagrody Dobry Wzór są równocześnie znakiem, jakim producent może oznaczyć produkt na półce sklepowej, wspierają i budują silne polskie marki. Są one przyznawane w siedmiu kategoriach: Dom, Praca, Sfera Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania i Nowe materiały.

W kategorii Sfera publiczna nagrodzono meble miejskie Flow, zaprojektowane przez Andrzeja Klisza.

Andrzej Klisz

• doktor habilitowany