Spełnij dziecięce marzenia - nagrodę zdobywa Kinga Pawlik, studentka wzornictwa ASP w Katowicach
Aktualności 20.03.2017

Spełnij dziecięce marzenia - nagrodę zdobywa Kinga Pawlik, studentka wzornictwa ASP w Katowicach

Uczestnicy konkursu „Spełnij dziecięce marzenia 2017” (w ramach inicjatywy „Mebel marzeń 2017” organizowanej przez Wydawnictwo meble.pl) mieli za zadanie zaprojektować meble inspirowane rysunkami dzieci nagrodzonymi w konkursie „Mebel dziecięcych marzeń 2017”.

Nagrodzony projekt to Fotel dmuchawiec, inspirowany pracą Cypriana Maciąga (Fotel z dmuchawców).
Autorka o projekcie:
Widok wschodzacego słońca, zapach swieżo skoszonej trawy, smak ulubionej herbaty, dotyk kochanej osoby. Jesteśmy w stanie tak wiele zrobić, żeby zobaczyć piękno i je poczuć.
chcemy wszystkimi zmysłami odczuć, co zycie daje nam najlepszego. Lubimy to. Jak przyjemnie... Najwazniejsze idee zawarte w tym trendzie to: radość zycia, obecność, zmysłowość.

Więcej tutaj