Wzornictwo – studia II stopnia, stacjonarne, w jęz. angielskim

• Rekrutacja

16.08. od godz. 0.00 – 31.08.2021 do godz. 23.59

Elektroniczna rejestracja kandydatów w systemie rekrutacji online http://rekrutacja.asp.katowice.pl

Osobiste  konto kandydata jest wyposażone w skrzynkę odbiorczą, na które kandydat będzie otrzymywać szczegółowe informacje od sekretarza Komisji Rekrutacyjnej Kierunku dotyczące godziny i miejsca egzaminu wstępnego. Ponadto kandydat w swoim profilu będzie miał do pobrania oświadczenie ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych wymaganych w procesie rekrutacji oraz ankietę osobową kandydata na studia. Kandydaci legitymujący się orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności podlegają takim samym zasadom rekrutacji jakie obowiązują każdego, kto ubiega się o przyjęcie na wybrany kierunek. Do końca rejestracji online kandydaci powinny złożyć skan orzeczenia o stopniu i rodzaju niepełnosprawności. ASP w Katowicach postara się uwzględnić potrzeby kandydatów, którzy są osobami niepełnosprawnymi.

Szczegółowy harmonogram egzaminu wstępnego znajduje się w załączonym poniżej pliku do pobrania.

Termin

Opłatę należy wnosić do dnia 27.08.2021 r. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko kandydata, kierunek, poziom i formę studiów.

Wysokość opłaty

150 zł lub równowartość  w EURO lub USD /na podstawie  średnioważonego kursu tych walut w złotych NBP w miesiącu poprzedzającym miesiąc, w którym dokonano opłaty/.

Kandydat wnosi opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto bankowe wygenerowane przez system IRK.

• Egzamin

I etap

3.09.2021 r.

Forma

Przegląd przez Komisję Rekrutacyjną Kierunku plików z pracami plastycznymi kandydatów, bez obecności kandydata.

W dniach 1.09. - 2.09.2021 r. odbędzie się egzamin weryfikujący poziom znajomości języka angielskiego dla cudzoziemców, którzy nie przedstawili ważnego certyfikatu znajomości języka na poziomie co najmniej B2. (podania o weryfikację języka należy kierować na adres admissions@asp.katowice.pl).

Ogłoszenie wyników I etapu

6.09.2021 godz. 12.00

System IRK oraz tablica ogłoszeń Dziekanatu Wydziału Projektowego
    ul. Koszarowa 19

II etap

7.09.2021 r.

Forma

Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim - zdalny egzamin wstępny z udziałem kandydata. Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestniczenia w egzaminie zdalnym określi Rektor w szczegółowej instrukcji.

• Wyniki

8.09.2021 – godz. 15.00