Aktualności ERASMUS+

Nabór na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć i w celu szkoleniowym w roku akademickim 2023/24 odbywa się w systemie ciągłym – całorocznym.
Aby wziąć udział w naborze należy wypełnić dwa dokumenty i złożyć w Dziale Kształcenia i Studentów:

• w przypadku wyjazdu w celu prowadzenia zajęć: formularz zgłoszeniowy oraz TEACHING Agreement
  • w przypadku wyjazdu w celu szkoleniowym: formularz zgłoszeniowy oraz TRAINING Agreement
    przedstawiający cele, treść i oczekiwane rezultaty planowanych zajęć dla studentów lub szkolenia.

Pierwszeństwo przy wyborze kandydatów mają osoby o mniejszym stażu zawodowym oraz osoby wyjeżdżające po raz pierwszy.