Zakup wyposażenia w celu zwiększenia potencjału edukacyjno- artystycznego uczelni.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. Program: Infrastruktura szkolnictwa artystycznego. Wartość dofinansowania: 134 766  zł; Całkowita wartość zadania: 168 666,16 zł

Podniesienie jakości programu kształcenia poprzez modernizację zaplecza technicznego Wydziału Artystycznego

Projekt ma na celu podniesienie jakości kształcenia programu Wydziału Artystycznego katowickiej Akademii Sztuk Pięknych i wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych.