Aktualności 18.02.2020

Czescy mistrzowie dla studentów ASP

Konsultacje i prezentacja twórczości Rudo Prekopa i Vasila Stanko w ramach wystawy „Fotografia czechosłowacka lat 80. Członkowie i przyjaciele Słowackiej Nowej Fali” w Rondzie Sztuki.

godz. 12:00-15:00 – konsultacje dla fotografów,
 godz. 16:00 – prezentacja twórczości Rudo Prekopa i Vasila Stanko (slideshow fotograficzny)

Zapraszamy wszystkich studentów i amatorów fotografii na bezpłatne konsultacje ze znakomitymi słowackimi fotografami- Rudo Prekopem i Vasilem Stanko, których prace pokazujemy aktualnie w Galerii Rondo Sztuki w ramach wystawy „Fotografia czechosłowacka lat 80./Członkowie i przyjaciele Słowackiej Nowej Fali oraz na prezentację ich prac. Jest to okazja do wymiany doświadczeń i konfrontacji swoich prac z innym punktem widzenia, co być może zainspiruje i zachęci do dalszych poszukiwań i kreatywnych działań.