Aktualności 24.11.2021

Obrony prac dyplomowych na Wydziale Projektowym listopad 2021

Serdecznie zapraszamy na obrony prac dyplomowych na Wydziale Projektowym - Projektowanie graficzne. Wracamy do obron stacjonarnych!

9:30 - 10:20 - Sala Kinowa Raciborska 50
Marta Gabiga
Temat pracy praktycznej: "Wycinanki" - krótkometrażowy film animowany o tworzeniu i destrukcji według autorskiego scenariusza.
Temat pracy teoretycznej: Drzewo czy drewno? Wartości przypisywane drzewom i konflikty między nimi.
Promotor dyplomu głównego: prof. Bogdan Król
Promotor pracy teoretycznej: dr Łukasz Trembaczowski
Recenzent: prof. Roman Kalarus

10:35 - 11:25 - Sala 007 Koszarowa 19
Natalia Cholewczuk
Temat pracy praktycznej: Projekt ilustrowanej publikacji, przybliżającej wybrane zagadnienia polskiego feminizmu.
Temat pracy teoretycznej: Stereotypy i wyobrażenia na temat polskiego feminizmu.
Promotor dyplomu głównego: dr hab. Justyna Szklarczyk-Lauer, prof. ASP
Promotor pracy teoretycznej: dr Karolina Wojtasik
Recenzent: dr hab. Monika Starowicz

11:30 - 12:20 - Sala 007 Koszarowa 19
Maria Paperz
Temat pracy praktycznej: Rola medium w odbiorze dzieła literackiego. Tradycyjne i niekonwencjonalne opracowanie formalne "Obrotów rzeczy" Mirona Białoszewskiego.
Temat pracy teoretycznej: Obraz tekstu i jego funkcje w poezji. Przestrzeń intermedialna w twórczości Mirona Białoszewskiego.
Promotor dyplomu głównego: prof. Roman Kalarus
Promotor pracy teoretycznej: dr Karolina Wojtasik
Recenzent: dr Marta Lisok

12:20 - 12:40 - przerwa

12:40 - 13:30 - Sala 007 Koszarowa 19
Monika Gębala
Temat pracy praktycznej: Ilustrowany poradnik dla osób adoptujących psa.
Temat pracy teoretycznej: Regulacje prawne dotyczące stosunku człowieka do zwierząt w Polsce. Filozoficzne aspekty relacji człowieka ze zwierzętami.
Promotor dyplomu głównego: dr hab. Justyna Szklarczyk-Lauer, prof. ASP
Promotor pracy teoretycznej: dr hab. Irma Kozina, prof. ASP
Recenzent: dr Zofia Anna Oslislo-Piekarska

13:35 - 14:25 - Sala 007 Koszarowa 19
Magdalena Dziedzic
Temat pracy praktycznej: Aplikacja z wyszukiwarką do organizacji spływów - narzędzie do rozwoju turystyki lokalnej.
Temat pracy teoretycznej: O przejściu od rzeczywistości analogowej do cyfrowej w turystyce.
Promotor dyplomu głównego: dr hab. Dawid Korzekwa, prof. ASP
Promotor pracy teoretycznej: dr Mieczysław Juda, prof. ASP