Typorozmowy: absolwentki i absolwenci ASP w Katowicach
Rondo sztuki 07.03.2022

Typorozmowy: absolwentki i absolwenci ASP w Katowicach

TYPOROZMOWY wracają! – tym razem przy okazji Dni Otwartych, skupiamy się na temacie: studia w ASP w Katowicach.

Jak sobie zaplanować studia na ASP w Katowicach? Jak wygląda program na tej uczelni? Jakich przedmiotów można się spodziewać na studiach? Jacy są wykładowcy tej Akademii? Jak wygląda studiowanie na Wydziale Artystycznym? A jak na Wydziale Projektowym? Jak studia przygotowują do życia zawodowego? Na te i inne pytania odpowiedzą ludzie, którzy skończyli ASP w Katowicach: Absolwentki i absolwenci tej uczelni. Krótkie rozmowy z wybranymi przez nas aktywnymi na rynku sztuki i projektowania absolwentkami i absolwentami naszej Akademii pomogą poznać proces nauczania od strony studenta. Rozmowy będą miały premierę trzy razy w tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek na fb ASP w Katowicach.

Naszą pierwszą rozmówczynią była Joanna Ambroz,  absolwentka Wydziału Projektowego

Najbliższe rozmowy:
9.03 – Karolina Konopka / Wydział Artystyczny