Dobre Innowacje – 4x50.000 zł dla twórców związanych z ASP w Katowicach

Czworo twórców związanych z ASP w Katowicach otrzymało granty z programu Dobre Innowacje.

W pierwszej edycji programu dobre innowacje o granty starło się 100 pomysłów. Jurorzy zdecydowali o dofinansowaniu 20 projektów.
Wśród wyróżnonych jest aż 4 twórców związanych z ASP w Katowicach.

• Bogdan Kosak, asystent w pracowni Rzeźby, z pomysłem "Przewodnik organizacji rewalidacyjnej pracowni ceramicznej",
  • Dagmara Szmal, studentka studiów magisterskich, z pomysłem "PLUSK - przenośny zestaw prysznicowy",
  • Marcin Sobik, student I stopnia, z pomysłem na "Projekt Materiałów Wspomagających Komunikację Personelu Medycznego z Osobami Głuchymi",
  • Magdalena Michna-Czyrwik, absolwentka wzornictwa, z projektem dyplomowym "Stoisko do hydroterapii Ynta".

Do 18 kwietnia można wysłac projekty, które będą rozpatrywane w drgugim naborze programu Dobre Innowacje.