Sprawdź, co już umiesz. Podglądnij, czego się możesz nauczyć. Dni Otwarte ASP w Katowicach.

Konsultacje dla kandydatów na studia. Otwarte pracownie dla wszystkich. A do tego wyjątkowa możliwość udziału w normalnych zajęciach i to bez konieczności zdawania egzaminów wstępnych. W tym roku formuła Dni Otwartych ASP w Katowicach została odświeżona. Rezerwujmy sobie czas 7 i 8 marca. Wstęp wolny.

W środę 7 marca i w czwartek 8 marca każdy może zobaczyć (a nawet spróbować) jak się zostaje artystą lub projektantem. Grafika, Malarstwo, Projektowanie Graficzne i Wzornictwo nie tylko otwierają drzwi pracowni, ale i zapraszają do udziału w zajęciach. Zarówno specjalnie przygotowanych, jak i zwyczajnych, regularnie odbywających się dla studentów Uczelni.
Kto chce sprawdzić swoje umiejętności, niech skorzysta z bezpłatnych konsultacji. Wystarczy zabrać teczkę ze swoimi pracami, a wykładowcy uczelni chętnie o tej twórczości porozmawiają, wskażą mocne strony, zasugerują nad czym warto jeszcze popracować.

Pełny program zdradzimy wkrótce. Już teraz informujemy, że wszystkie wydarzenia będą dostępne bezpłatnie. Na większość warsztatów obowiązują zapisy.
Kandydaci zainteresowani studiowaniem malarstwa, grafiki warsztatowej, projektowania graficznego czy wzornictwa będą mogli sprawdzić  infrastrukturę szkoły, programy nauczania i zasady rekrutacji.