Studencki obraz roku – rusza kolejna edycja konkursu

W konkursie mogą brać udział studenci od I do V roku jednolitych studiów magisterskich, studiów I i II stopnia, stacjonarnych i niestacjonarnych Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Na konkurs są przyjmowane obrazy wykonane w dowolnej technice malarskiej, nieprezentowane dotąd w poprzednich edycjach konkursu. Każdy uczestnik może zgłosić od 1 do 3 obrazów powstałych w trakcie studiów.
Kwalifikacja prac do konkursu ma charakter dwustopniowy. Udział w konkursie jest nieodpłatny. Organizatorem konkursu jest Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Wydział Artystyczny.

I nagroda: Wystawa indywidualna kuratorowana w Galerii+ Rondo Sztuki w roku 2019, profesjonalna digitalizacja prac w liczbie do 10 sztuk; bon o wartości 300zł do wykorzystania w sklepie VENA
II nagroda: Profesjonalna digitalizacja prac w liczbie do 10 sztuk; bon o wartości 200zł do wykorzystania w sklepie VENA
III nagroda: Profesjonalna digitalizacja prac w liczbie do 10 sztuk; bon o wartości 100zł do wykorzystania w sklepie VENA
Wyróżnienia: Profesjonalna digitalizacja 1 pracy.