Wydział Projektowy 15.02.2023

C-IDEA Design Award – nagroda za pracę dyplomową

Jurorzy wyróżnili projekt systemu informacji dla budynku Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach.

Autorka projektu jest Katarzyna Pado. Praca powstała w Pracowni projektowania systemów informacji wizualnej i jest to projekt dyplomowy.

C-IDEA Design Award to coroczny konkurs projektowy z udziałem międzynarodowego jury, którego celem jest rozpoznawanie i promowanie wizjonerskich talentów w szerokiej gamie kategorii: projektowania komunikacji, wzornictwa przemysłowego, architektury, projektowania wnętrz, projektowania mody i nowych mediów.

Nagroda C-IDEA Design Award ma na celu uznanie wyróżniającego się wzornictwa o wartości społecznej, nagrodzenie wizjonerskich i odpowiedzialnych projektów.