Design jest dla Ciebie – do zobaczenia na 4DesignDays
Wydział Projektowy 19.01.2018

Design jest dla Ciebie – do zobaczenia na 4DesignDays

Wystawa absolwentów i studentów Wydziału Projektowego ASP Katowice w katowickim Spodku.

Czy dizajn jest też dla Ciebie? Zobacz wystawę studentów i absolwentów ASP i przekonaj się, że dizajn jest dla każdego. Te prace powstały w Katowicach, zdobyły nagrdoy na całym świecie, a teraz wracają do rodzinnego miasta.
Na wystawie prezentowany jest między innymi najprawdziwszy bolid Formuła Student z międzynarodowych zawodów dla politechnik. Nie zabraknie projektowania zorientowanego na użytkownika w tym wielofunkcyjnych mebli, aplikacji, znakomitych realizacji z zakresu projektowania usług, światła, tkanin i druku. Prace powstały we współpracy z m.in : Politechniką Śląską, Aquaform Lighting Solutions, Centrum Nauki Kopernik, Wydawnictwem

Nagrody i wyróżnienia:
– Tekstyliada,
– Mazda Design 2017,
– Lamborghini Road Monu-ment,
– Young Design 2017,
– Nagroda BPSC,
– Graduation Projects 2015,
– TechInk Award Pekin 2017
– Młodzi na Start,
–  Nagroda Ministra Kultury w ramach Najlepszych dyplomów projektowych Design 32,
– Wyróżnienie honorowe w Międzynarodowym Konkursie Studenckiej Grafiki Projektowej Agrafa,
– Wyróżnienie Medalem Rektora ASP Katowice,
– See&Say (Klub Twórców Reklamy KTR) w Warszawie.

Swoje prace pokażą: Martyna Mieszko, Marek Kasperek, Kamil Kowalczyk, Kinga Pawlik, Katarzyna Breczko, Klaudia Gołaszczyk, Ewelina Bidzinska, Klaudia Żmuda, Anna Wręga, Kaja Nosal, Małgorzata Burkacka, Joanna Ambroz.