Wydział Projektowy 13.04.2021

Design na BezTydzień – czwarta odsłona

Na tydzień zawieszamy plan zajęć dla studentów II stopnia. Koncentrujemy się na warsztatach prowadzonych w międzykierunkowych zespołach. Łączymy z ekspertami z Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Polski.

„Beztydzień” w gwarze śląskiej oznacza dni powszednie. Design na BezTydzień to warsztaty organizowane przez Wydział Projektowy Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, podczas których projektowanie towarzyszy uczestnikom od poniedziałku do piątku, a studenci biorą udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów z kraju i z zagranicy – wykładowców akademickich, przedstawicieli biur projektowych i firm.

Każdy ze studentów wybiera po jednym warsztacie z grupy A i grupy B. Każdy warsztat trwa dwa dni i odbywa się w godzinach:
1 dzień 10:30–17:10
2 dzień 10:30–16:20
We wtorek i czwartek o godz. 9:00 zapraszamy na wykłady otwarte.

Szczegółowy program na stronie wydarzenia.