Wydział Projektowy 25.02.2020

DESIGN OUT OF THE BOX w Dobrodzieniu

Innowacyjne narzędzia, kroje pism, projekty wystaw czy urządzeń medycznych. Do zobaczenia w Dobrotece.

Wystawa prac studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Inspirowana nowym, unikalnym programem kształcenia magisterskiego. Studia drugiego stopnia poszerzają specjalności takie jak: projektowanie graficzne, projektowanie produktu, komunikacja wizualna i multimedia, o dwa sprecyzowane cele.

Pierwszy to Inclusive Design: Health and Social Well-Being przygotowujący do projektowania związanego z podnoszeniem jakości życia i troską o zdrowie. Drugi to Designing Reading Experience and Interactive Storytelling rozwijający umiejętności związane z projektowaniem doświadczenia czytania i opowiadania historii w oparciu o narrację, interakcję i time-based media.

Agnieszka Nawrocka

• doktor habilitowany
  • profesor uczelni
  • Ekspert w dziedzinie projektowania systemów informacji wizualnej.
  • doktor habilitowany
  • profesor uczelni
  • Ekspert w dziedzinie projektowania systemów informacji wizualnej.