Dominika Koszowska wygrywa Festiwal Fotografii Mobilnej – Yes, I’m Mobile
Wydział Projektowy 14.10.2018

Dominika Koszowska wygrywa Festiwal Fotografii Mobilnej – Yes, I’m Mobile

Artystka jest absolwentką ASP w Katowicach oraz uczestniczką studiów doktoranckich w naszej uczelni.

Fotografia mobilna jest zjawiskiem bardzo dynamicznym. Chcąc za tą dynamiką nadążyć, musimy być otwarci na naukę i nowe doświadczenia. A że człowiek najlepiej uczy się przez działanie – każdy trip to dla nas okazja do zdobycia nowej wiedzy i nowych umiejętności. Uczymy się od siebie nawzajem – sposobu patrzenia, możliwości naszych smartfonowych aparatów, edycji zdjęć w różnych aplikacjach. Uczymy też innych, także „przy okazji” – widząc dobre zdjęcie, chcesz zrobić dobre zdjęcie – deklarują organizatorzy festiwalu.

Nagrodzoną pracę i krótką wypowiedź Dominiki Koszowskiej można zobaczyć tutaj.