Wydział Projektowy 31.08.2021

Pamiętaj o sierpniowych terminach rekrutacji

Interesują Cię studia II stopnia? Chcesz studiować w języku polskim? Wolisz ukończyć studia anglojęzyczne? 16 sierpnia uruchamiamy kolejną turę rejestracji na studia w roku akademickim 2021/2022.

Studia II stopnia
Wzornictwo przygotowuje studentów do pracy projektowej oraz współpracy z producentami, samorządami, instytucjami kultury, organizacjami społecznymi.
Kształcenie obejmuje specjalizacje: projektowania produktu, przestrzeni publicznej, projektowania systemów komunikacji wizualnej, tożsamości wizualnej, komunikacji społecznej oraz projektowania usług.
Studenci nabywają umiejętności organizacji procesu projektowego, doboru odpowiednich metod i narzędzi badawczych, poznają metody analizy i definiowania potrzeb, budowania założeń projektowych, oraz kreatywnej pracy projektowej, wizualizacji rozwiązań, modelowania oraz prezentacji projektów.

Studia II stopnia w języku angielskim
Czy wiesz, że dobry projekt łączy kreatywność projektanta z innowacją i możliwościami technologicznymi? Musi również wpisywać się w kontekst kulturowy i społeczny. Takie holistyczne podejście do procesu projektowania zgłębisz podczas interdyscyplinarnych studiów na kierunku Inclusive Design: Health and Social Well-Being

Chcesz poszerzyć wiedzę, rozwinąć umiejętności i kompetencje społeczne, dzięki którym nauczysz się dostrzegać i definiować potrzeby użytkowników, a następnie dobierać odpowiednie narzędzia, by tworzyć celowe i efektywne komunikaty?
Designing Reading Experience and Interactive Storytelling to interdyscyplinarne studia magisterskie na kierunku projektowanie graficzne, które przygotują cię do podejmowania wyzwań projektowych w obszarze związanym z projektowaniem komunikatów wizualnych, narracji i interakcji. Dowiesz się jak skutecznie projektować w odpowiedzi na realne potrzeby.