Pinokio w Teatrze Rozrywki. Plakat studenta ASP na mieście.
Wydział Projektowy 20.09.2021

Pinokio w Teatrze Rozrywki. Plakat studenta ASP na mieście.

W tym roku, po raz czawarty studenci i studentki projektowania graficznego uczestniczyli we wspólnym konkursie na oprawę wizualną spektaklu. Tym razem tematem był „Pinokio Il Grande Musical”.

Pracownia wizerunku, promocji i identyfikacji wizualnej pod kierunkiem p. prof. Katarzyny Gawrych-Olender kontynuuje wieloletnią udaną współpracę z Teatrem Rozrywki w Chorzowie.

Teatr wybrał projekt, którego autorem jest p. Michał Goliszewski (III rok licencjatu studiów dziennych projektowania graficznego) i jego idea została wykorzystana we wszelkich formach promocji, off- i online.

Poziom prac był tak wysoki, że Teatr Rozrywki nawiązał dodatkowo współpracę z pp. Joanną Małyjurek i Piotrem Pająkiem (III rok licencjatu studiów zaocznych projektowania graficznego), ich projekty będą wykorzystane w dodatkowych działaniach wspierających spektakl.

Prace powstały pod nadzorem pedagogicznym: prof. Katarzyny Gawrych-Olender, dr Mariana Słowickiego, mgr Piotra Dzika i Mariana Kasperka.

Wernisaż prac odbędzie się w siedzibie Teatru Rozrywki w Chorzowie, w dniu premiery spektaklu 22 września 2021