Wydział Projektowy 08.03.2018

Porta By Me – Martyna Mieszko nagrodzona i wyróżniona

Drugie miejsce oraz wyróżnienie. Jurorzy konkursu Porta By Me docenili projekty Martyny Mieszko, studentki ASP w Katowicach.

Drugie miejsce przyznano za projekt LUMO. – Seria LUMO sprawi, że drzwi Porta VECTOR Premium będą efektowną, nastrojową dekoracją domu. Oświetlenie składa się z modułów, które można łączyć na różne sposoby tworząc własne, wyjątkowe kompozycje. Elementem serii jest również stoper do drzwi, który oprócz swojej podstawowej funkcji może pełnić rolę lampki stołowej lub podłogowej – wyjasnia autorka.

W konkursie przyznano także 6 wyróznień. Jedno z nich, za projekt OVAL, otrzymała Martyna Mieszko.