Wydział Projektowy 28.05.2018

Studenci wzornictwa wdrażają nowe wzory z Porcelaną Śląską BGH Bogucice

Rozstrzygnięto konkurs na projekt zdobienia zestawu ceramicznego poświęconego dwóm kompozytorom: Tadeuszowi Sygietyńskiemu oraz Stanisławowi Hadynie (zespoły Mazowsze i Śląsk)

1 nagrodę i wdrożenie za projekt zestawu ceramicznego dla zespołu Śląsk otrzymała Dagmara Szmal. Wyróżnienia za projekt zestawu ceramicznego dla zespołu Śląsk otrzymały: Gabriela Tworek Ryszawy, Klaudia Rozkoszny, Agnieszka Uchyła
1 nagrodę i wdrożenie za projekt zestawu ceramicznego dla zespołu Mazowsze otrzymała Karolina Kluza. Wyróżnienia za projekt zestawu ceramicznego dla zespołu Mazowsze otrzymały: Oliwia Otręba, Martyna Piątek,  Agnieszka Uchyła

Projekty, wskazane jako nagrodzone są realizowane w ramach wdrożenia, pod opieką pedagogów ASP oraz technologów BGH Network, którzy w ramach współpracy z uczelnią wspomagają technologicznie i metodycznie prace realizowane w ramach przedmiotu projektowanie kolorystyki. Prezentacja wszystkich wyróżnionych prac odbędzie się podczas tegorocznej Industriady, w siedzibie firmy, przy ulicy Porcelanowej w Katowicach.

Anna Kmita

• doktor habilitowany