Wydział Projektowy 31.10.2019

Wystawa poplenerowa przy Raciborskiej 50

Pracowali w Górkach Wielkich, a efekty zobaczymy w Katowicach.

Studenci II roku Wzornictwa prezentuja efekty pleneru projektowego, który miał miejsce w sierpniu tego roku w Górkach Wielkich.Tematem pleneru był projekt oprawy oświetleniowej z polipropylenu. Modele lamp tworzono przy współpracy z firmą FOPS z Cieszyna.

Prowadzenie pleneru: dr hab. Agata Chmielarz prof. ASP Katowice i dr hab. Andrzej Klisz.

Agata Chmielarz

• profesor uczelni
  • wieloletnie doświadczenie w pracy ze studentami, od lat współpracuje z przemysłem – na swoim koncie posiada liczne wdrożenia projektów produktów, Kierownik Katedry Projektowania Produktu

Andrzej Klisz