Wydział Projektowy 02.01.2019

Wzornictwo na rynku – cykl bezpłatnych wykładów dla projektantów

ASP w Katowicach i Michał Drożdż zapraszają na cykl 10 wykładów skoncentrowanych na współpracy projektanta z biznesem. Zajęcia przygotowano z myślą o studentach Wzornictwa, ale mogą w nich wziąć udział także osoby spoza ASP w Katowicach.

Jaka jest rola projektanta w zespole? Co zrobić, gdy wszystko idzie źle? Dlaczego czasem w zleceniu brak logiki? Jak sie pokazac nowemu klientowi? Etat czy zlecenie? To tylko niektóre z pytań, na które podpowie Michał Drożdż.

Pierwsze spotkanie 15 stycznia, następne co dwa tygodnie, aż do 28 maja.

Michał Drożdż jest dyrektorem ds. strategii produktowej w Ceramice Paradyż. Pracował dla firm z różnych branż, nadzorował i odpowiadał za rozwój ponad 3.000 produktów, począwszy od koncepcji przez wzornictwo i konstrukcję, aż do produkcji i urynkowienia. Jest autorem artykułów w prasie branżowej i wykładowcą studiów Total Design Management Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Został nagrodzony w konkursie DME AWARD organizowanym przez Design Management Europe („BEST MANAGEMENT OF DESIGN IN A LARGE COMPANY” dla firmy ZELMER).