4D - wystawa prac studentów ASP w Katowicach, z pracowni rzeźby Tomasza Koclęgi
Aktualności 07.03.2016

4D - wystawa prac studentów ASP w Katowicach, z pracowni rzeźby Tomasza Koclęgi

W łaźni łańcuszkowej Sztolni Królowa Luiza zobaczymy prace rzeźbiarskie i multimedialne wykonane w ostatnim roku akademickim przez studentów Wydziału Projektowego i Artystycznego pod kierunkiem Tomasza Koclęgi. Zaskakują nie tylko formą, ale i różnorodnością użytych materiałów. Michał Pronobis wykorzystał ludzie włosy, Joanna Łysek przenikliwy dźwięk chrapania, a Marzena Kuchcik opatrzyła gigantycznymi plastrami poranioną drogę... Uwagę zwracają również monumentalne kompozycje z pończoch autorstwa Karoliny Szopy czy też naturalnych rozmiarów bajkowo-kolorowy jeleń Zuzanny Skałeckiej. A to tylko mała część prezentowanych prac. Sztolnia Królowa Luiza - Łaźnia Łańcuszkowa, ul. Wolności 408, Zabrze wernisaż w sobotę 19 marca o godzinie 18.00.