Aktualności 30.05.2018

Akademia Młodego Wieku – zaczynamy w sierpniu

Bezpłatne zajęcia i warsztaty dla dzieci i młodzieży od 6 do 16 roku życia – w sierpniu rusza nowy projekt ASP w Katowicach. Zapisy już niedługo. Projekt dofinansowano ze środków Unii Europejskiej.

Nie trzeba czekać do matury, aby sprawdzić, jak studiuje się na ASP w Katowicach. Kto ukończył sześć lat, może bez przeszkód poznawać tajniki sztuki i dizajnu, sprawdzić jak pracowali dawni mistrzowie, bawić się rysunkiem i grafiką, projektować, oglądać wystawy wspólnie z artystami...

ASP w Katowicach otwiera Akademię Młodego Wieku – cykl bezpłatnych warsztatów dla dzieci i rodziców. W pierwszym semestrze inspirować nas będą między innymi: hip-hop, Off Festival i Tauron Nowa Muzyka, abstrakcyjne obrazy Tomasz Struka i śląskie pejzaże Romana Nowotarskiego oraz projektowanie (na płaszczyźnie, w przestrzeni – również publicznej) i Triennale Grafiki Polskiej. Aby otrzymać dyplom, trzeba skorzystać przynajmniej z 10 propozycji, ale najlepiej wziąć udział we wszystkich. Startujemy w sierpniu.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Nie wystawiamy ocen, ale szykujemy dyplomy. Czekamy na dzieci i młodzież w wieku 6 – 16 lat.

Dodatkowe informacje: promocja@asp.katowice.pl