Aktualności 23.02.2017

Błąd w grafice

To wspólny projekt Pracowni Druku Wypukłego Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz Koła Artystyczno-Naukowego Linorytników i Drzeworytników DEHA Instytutu Sztuki w Cieszynie. Stworzone na tą potrzebę prace studentów oraz doktorantów eksplorują tytułowe zagadnienie, łącząc jakości plastyczne oraz koncepcyjne.

Uczestnicy: Bartłomiej Górecki, Joanna Hetman, Natalia Jaworska, Marta Jendrzyca, Beata Kolarczyk, Krzysztof Korab, Aleksandra Kubacka, Weronika Lalik, Bartłomiej Lipiński, Monika Macha, Natalia Paul, Anna Pikuła, Marek Pośpiech, Ewelina Rivillo, Hanna Rozpara, Michalina Rutkowska, Katarzyna Świerczyńska, Anna Świerkosz, Szymon Tarabura, Gabriela Weselak, Aleksandra Wilk.

Opieka artystyczna: Joanna Piech-Kalarus, Mariusz Pałka, Natalia Pawlus, Izabela Łęska.br>Dofinansowane ze środków: Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Mariusz Pałka

• profesor sztuk plastycznych