Aktualności 20.09.2021

Collabirynth

Maria Bąk, studentka IV roku grafiki, zakwalifikowana do międzynarodowej rezydencji na Węgrzech.

Hybridart Camp to międzynarodowy obóz kreatywny, którego celem jest ukazanie wagi świadomej konsumpcji i zrównoważonego rozwoju za pomocą narzędzi sztuki.

Co roku prace powstające w ramach programu tworzone są w duchu świadomości ekologicznej i upcyklingu. Do udziału w warsztatach zaproszono pięć osób z Węgier, trzy z obszaru Grupy Wyszehradzkiej oraz jedną osobę z Uniwersytetu Zayeda w Abu Zabi.

Instalacja stworzona przez rezydentki i rezydentów zostanie zaprezentowana najpierw w Budapeszcie a następnie w Abu Zabi.