Aktualności 13.12.2017

Design jest dla Ciebie – znów w MCK

Wystawa absolwentów i studentów Wydziału Projektowego ASP Katowice na wyjątkowych targach polskiej niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR w katowickim MCK.

Czy dizajn jest też dla Ciebie? Zobacz wystawę studentów i absolwentów ASP i przekonaj się na własnej skórze czy taki dizajn jest dla Ciebie. W czasie świątecznych targów mody i dizajnu zrób sobie przerwę i spotkaj się z tym, co katowicki design ma do powiedzenia i pokazania właśnie Tobie. Tym razem szczególnie zadowoleni będą mężczyźni i chłopcy — zobaczą najprawdziwszy bolid Formuła Student z międzynarodowych zawodów dla politechnik, w których studenci z całego świata rywalizują budując jak najlepszy bolid wyścigowy. Nie zabraknie projektowania zorientowanego na użytkownika w tym wielofunkcyjnych mebli, aplikacji, ale też znakomitych realizacji z zakresu projektowania usług, światła, tkanin i druku. Projekty powstały we współpracy z m.in : Politechniką Śląską, Aquaform Lighting Solutions, Centrum Nauki Kopernik, Wydawnictwem BOSZ. Jeśli nie jesteś pewien czy warto, poniżej kilka nagród i wyróżnień przyznanych tym właśnie pracom:
– Tekstyliada,
– Mazda Design 2017,
– Lamborghini Road Monu-ment,
– Young Design 2017,
– Nagroda BPSC,
– Graduation Projects 2015,
– TechInk Award Pekin 2017
– Młodzi na Start,
– Nagroda Ministra Kultury w ramach Najlepszych dyplomów projektowych Design 32,
– Wyróżnienie honorowe w Międzynarodowym Konkursie Studenckiej Grafiki Projektowej Agrafa,
– Wyróżnienie Medalem Rektora ASP Katowice,
– See&Say (Klub Twórców Reklamy KTR) w Warszawie.

Swoje prace pokażą: Martyna Mieszko, Marek Kasperek, Kamil Kowalczyk, Kinga Pawlik, Katarzyna Breczko, Klaudia Gołaszczyk, Ewelina Bidzinska, Klaudia Żmuda, Anna Wręga, Kaja Nosal, Małgorzata Burkacka, Joanna Ambroz.

silesiabazaar.pl