Aktualności 30.11.2023

Dobre innowacje – wystawa w budynku przy Raciborskiej 50

Wystawa, której kuratorem jest Andrzej Klisz, towarzyszyła Konferencji Biznes x Design BXD (listopad 2023).

Prezentowane innowacje i osoby, które je stworzyły:

•  Dagmara Szmal (absolwentka wzornictwa) – „PLUSK” - przenośny zestaw prysznicowy.
  • Bogdan Kosak (wykładowca wzornictwa) – „Przewodnik organizacji rewalidacyjnej pracowni ceramicznej”
  • Patrycja Magryś (absolwentka wzornictwa) – ”Sztaluga dla wszystkich”
  • profesor Jolanta Jastrząb – "Innowacyjna w skali kraju metoda aktywizacji twórczej seniorów w oparciu o artyfikację"
  • dr hab. Judyta Bernaś profesor uczelni – „Pamiętnik rodzinny jako narzędzie wspierające komunikację międzypokoleniową”