Aktualności 19.04.2023

FOLLOWING ­– notes on a photographer's journey

Wykład otwarty.

Zapraszamy na wykład otwarty Evzena Sobka zatytułowany „FOLLOWING ­– notes on a photographer's journey” oraz Jana Jindra „Department of Advertising Photography, Zlin, Czech Republic”

Jan Jindra oraz Evzen Sobek są fotografami ­­– dokumentalistami i wykładowcami Pracowni Fotografii Reklamowej Uniwersytetu Tomasza Baty w Zlinie.

Wykład odbędzie się w ramach projektu „Granica / Hranice”, na który składają się warsztaty i działania fotograficzne w plenerze, odbywające się w ASP w Katowicach i wybranych lokalizacjach na terenie aglomeracji górnośląskiej w dniach 23–28.04.2023. W projekcie wezmą udział studenci i pedagodzy ASP w Katowicach (Pracownia Fotografii ASP) oraz studenci i pedagodzy Uniwersytetu Tomasza Baty w Zlinie (Pracownia Fotografii Reklamowej Wydziału Komunikacji Multimedialnej.)

Wykład zostanie wygłoszony w języku angielskim.

Kino ASP, budynek przy ul. Raciborskiej 50, wtorek 25 kwietnia 2023, w godz. 10.00­­–12.00