Aktualności 28.02.2019

III Dni Katowickiej Arteterapii i Muzykoterapii

Po raz trzeci trzy katowickie szkoły wyższe – Uniwersytet Śląski, Akademia Sztuk Pięknych oraz Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego we współpracy z Miejskim Domem Kultury „Koszutka”, Biblioteką Śląską oraz Centrum Ekspresji Dziecięcej mają zaszczyt zaprosić na cykl wydarzeń zaplanowanych w ramach III Dni Katowickiej Arteterapii i Muzykoterapii.

Spotkania artystyczno-naukowe skupiać się będą wokół warsztatów, teatralnych spektakli, rozmów, licznych dyskusji, wykładów oraz wystaw. III Dni Katowickiej Arteterapii i Muzykoterapii rozpoczną się 1 marca 2019 roku o godzinie 10:00 w sali Parnassos Biblioteki Śląskiej. Zaplanowanej na ten dzień inauguracji towarzyszyć będzie spektakl teatralny w postaci bajki terapeutycznej „Paź Królowej”.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem arteterapeutycznych wydarzeń, zachęcając do korzystania z możliwości doświadczania świata sztuki oraz konstruowania poglądów na temat zaproponowanych form działań w sztuce, ze sztuką i poprzez sztukę.