Jakub Zdejszy i Małgorzata Futkowska – finisaż w Bibu
Aktualności 20.04.2016

Jakub Zdejszy i Małgorzata Futkowska – finisaż w Bibu

We wtorek 26 kwietnia początek końca wystaw Małgorzaty Futkowskiej i Jakuba Zdejszy w Galerii Bibu.

Małgorzata Futkowska w 2001 roku obroniła dyplom na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Obecnie doktorantka na Wydziale Artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na kierunku Malarstwo, pod opieką promotorską prof. E. Zawadzkiej. Prowadzi zajęcia z rysunku na Kierunku Architektury na Politechnice Opolskiej oraz zajęcia z rysunku i malarstwa w Opolskim Plastyczniaku.

Jakub Zdejszy - artysta grafik, specjalizacja: grafika warsztatowa. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Dyplom magisterski obronił z wyróżnieniem w 2013 roku w pracowni sitodruku prof. Waldemara Węgrzyna. Od 2014 roku jest doktorantem na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na Wydziale Artystycznym w Katedrze Intermediów i Scenografii w pracowni Działań Multigraficzynych prof.Ewy Zawadzkiej.