Aktualności 08.04.2021

Jestem – wydawnictwo Znak wydaje dyplom absolwentki ASP w Katowicach

Jestem. Filozoficzne pytania, które zadają sobie dzieci

Książka jest rozwinięciem pracy dyplomowej Hanny Łupińskiej. Praca powstała w Pracowni ilustracji (promotor dr Anna Machwic).

– Zachęcam do czytania Jestem razem z dzieckiem. Poprzez wspólne rozważania i szukanie odpowiedzi pomagamy najmłodszym opanować sztukę prowadzenia dyskusji, argumentowania, słuchania rozmówcy i szacunku dla cudzych poglądów. Dla Ciebie natomiast lektura może się okazać świetną gimnastyką umysłu. Jestem pewna, że Twoje dziecko stanie się wspaniałym przewodnikiem po świecie fantazji i pomoże Ci rozwinąć uważność, wrażliwość i ciekawość – mówi autorka.

Więcej na stronie wydawnictwa: https://www.znak.com.pl/ksiazka/jestem-filozoficzne-pytania-ktore-zadaja-sobie-dzieci-lupinska-hanna-187863