Just Beneath The Skin: Investigations And Revelations - Joe Chesla zaprasza na wykład i wernisaż
Aktualności 16.05.2016

Just Beneath The Skin: Investigations And Revelations - Joe Chesla zaprasza na wykład i wernisaż

Spotkanie będzie próbą podsumowania kilkumiesięcznych doświadczeń w pracy ze studentami naszej uczelni realizującymi projekt w ramach Master Class. Wykład w jęz. angielskim. Joe Chesla jest profesorem w Saint Louis Community College w Meramec w Stanach Zjednoczonych, gdzie naucza sztuki, rzeźby i projektowania. Dorobek artysty zawiera wystawy indywidualne i zbiorowe, współprace i instalacje przestrzenne. Jego prace były wystawiane w Japonii, Indiach, Chinach, Francji i Stanach Zjednoczonych. Wykład w piątek 20 maja o godz. 11.00 w sali kinowej, a we wtorek 24 maja o godz. 12.00 w Sali Otwartej budynku przy ul. Raciborskiej 50 otwarcie wystawy prezentującej prace artysty i studentów.