Aktualności 12.03.2018

Kolor i dźwięk w działaniach arteterapeutycznych – II Dni Arteterapii i Muzykoterapii

Po raz drugi trzy katowickie szkoły wyższe – Uniwersytet Śląski, Akademia Sztuk Pięknych oraz Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego zapraszają na warsztaty i artystyczno-naukowe zdarzenia w formule całkowicie darmowej.

Spotkania w ramach tego artystycznego przedsięwzięcia skupiać się będą wokół warsztatów, spektakli oraz wystaw. Rozpoczęły się 7 marca w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach warsztatami z rysunku arteterapeutycznego, który przeprowadziła Monika Panek ze studentami Arteterapii, a sfinalizowane zostaną 28 marca spektaklem teatru Akademii Muzycznej, którego opiekunem artystycznym jest prof. dr hab. Katarzyna Krasoń.

Wydarzeniami towarzyszącymi II Dniom Arteterapii i Muzykoterapii są Dni Otwarte Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (7 – 8 marca 2018) oraz Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (21 marca 2018), podczas których realizowane będą rozmaite warsztaty i artystyczno-naukowe zdarzenia – w formule całkowicie darmowej.

Nie zapomnij:
18 marca, podsumowanie i prezentacja warsztatów prowadzonych przez studentów Arteterapii w ramach inicjatywy Miasta Katowice  "Rodzina zastępcza – otwarte serca dla dzieci" ASP w Katowicach / Raciborska 50
21 marca, wystawa prac studentów Arteterapii / WPIPS godzina: 8.15 - 13.00 / w trakcie Dni Otwartych Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ prace studentów z pracowni: dr Anny Sielskiej, dr Dominiki Kowyni, dr Judyty Bernaś, mgr Moniki Panek, prof. dra hab. Sławomira Brzoski miejsce: 2 piętro / Wydział Pedagogiki i Psychologii UŚ w Katowicach / ul. Grażyńskiego 53