Aktualności 19.01.2022

Konkurs Dobry Design

Troje z pięciorga osób nominowanych w kategorii BEST POLISH DESIGNER UNDER 30 to projektantki studiujące lub kończące ASP w Katowicach.

Znamy już produkty i twórców, którzy powalczą o tytuł Dobry Design 2022 roku! Przedstawiamy nominowanych dla każdej kategorii w konkursie. To właśnie oni zaprezentują się przed publicznością 4 Design Days 2022, gdzie odbędzie się finał tegorocznego plebiscytu Dobry Design 2022!

Ciekawie prezentują się nominacje w kategorii BEST POLISH DESIGNER UNDER 30.
Wśród piątki nominowanych osób są trzy projektantki z ASP w Katowicach:
1. Zofia Hernas – absolwentka studiów licencjackich wzornictwa 2021 ASP Katowice,
2. Karolina Kruszewska – studentka wzornictwa, 2 rok studia magisterskie, absolwentka licencjatu ASP w Katowicach
3. Magdalena Bojko-Michalak,
4. Patrycja Gorzela,
5. Klaudia Gołaszczyk – absolwentka studiów licencjackich i magisterskich wzornictwa ASP Katowice.

Plebiscyt Dobry Design jest nową odsłoną organizowanego od kilkunastu lat konkursu Dobry Design.
Kolejny etap to prezentacje najlepszych rozwiązań w trakcie 4 Design Days 2022 i wybór zwycięzców. Nominowani zaprezentują się przed publicznością 4 Design Days 2022 – największej imprezie o architekturze, designie i nieruchomościach w Polsce oraz Jury konkursu – uznanymi architektami, designerami, przedstawicielami uczelni artystycznych i organizacji branżowych oraz ekspertami od marketingu i e-commerce.

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali Dobry Design 2022 podczas 4 Design Days 2022.