Aktualności 17.03.2022

Mapa marzeń

Integracyjne polsko-ukraińskie warsztaty dla dzieci.

Zapraszamy na integracyjne polsko-ukraińskie warsztaty dla dzieci z tworzenia mapy marzeń, które odbędą się 20 marca o 10:00 w auli Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (ul. Raciborska 37).Zajęcia poprowadzi Magdalena Rzeźniczek-Czapnik znana jako VariaVaria Koniczynka.

Organizatorami spotkania są Fundacja ISKIERKA i Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach. Zapisy przez formularz bit.ly/PL20marca.

Запрошуємо на польсько-український інтеграційний семінар для дітей зі створення карти мрій, який відбудеться 20 березня о 10:00 в актовій залі Академії образотворчих мистецтв у Катовіце (вул. Рациборська 37). Заняття проводитиме Магдалена Ржезнічек-Чапнік, відома як VariaVaria Koniczynka.

Зустріч організована Фондом ISKIERKA та Академією образотворчих мистецтв у Катовіцях. Реєстрація через формуляр bit.ly/UE20березня