Aktualności 10.03.2016

Myślenie projektowe – o co chodzi?

Kilo dizajnu zaprasza wszystkich zainteresowanych metodologią myślenia projektowego (design thinking) do udziału w wykładzie Marcina Piotrowskiego, odbywającego się w ramach cyklu wykładów dotyczących komunikacji wizualnej. Omówione zostaną zagadnienia dotyczące: procesu projektowego, prowadzenia badań, innowacyjności w dizajnie, a także tego, w jaki sposób myślenie projektowe pomaga rozwiązywać realne problemy i wpływać na zachowanie oraz wiedzę użytkownika. Wtorek 22 marca 2016, godz. 12.00, Raciborska 50 Marcin Piotrowski kieruje zespołem projektowo-badawczym w Play. Razem z zespołem wspiera szeroko rozumiany marketing w myśleniu kategoriami potrzeb użytkownika. Swoimi działaniami zwraca uwagę na realne potrzeby oraz wynikające z nich szanse na dobre produkty. Organizuje różnego rodzaju badania terenowe i warsztaty, mające na celu poznanie końcowego użytkownika.