Aktualności 22.03.2023

Odpoczynek — przywilej czy umiejętność?

Webinar prowadzony przez Wojciecha Jałoszyńskiego, terapeutę w inicjatywie The Presja

Studenci Dla Zdrowia to projekt mający na celu szerzenie świadomości studentów na temat zdrowia psychicznego i fizycznego. Powstał w okresie pandemii, kiedy to wielu młodych ludzi musiało zmierzyć się z nową rzeczywistością, która mogła ich przytłoczyć. Początkowo projekt koncentrował się na wsparciu psychicznym studentów. Z biegiem czasu zaczął rozszerzać obszar działań poprzez wprowadzenie tematyki zdrowego odżywiania czy prewencji bólu kręgosłupa. Celem Studentów dla Zdrowia jest edukowanie, zachęcanie do ruchu i prowadzenia zdrowego stylu życia. Skupia się on również na uświadamianiu o temacie chorób i zaburzeń psychicznych.

Webinar będzie prowadzony przez Wojciecha Jałoszyńskiego, terapeutę w inicjatywie The Presja.

– Podczas spotkania opowiemy o tym, jak znaleźć swój sposób na odpoczynek; czemu jest on tak ważny w naszym życiu czy też, co robić, gdy dawne sposoby odpoczywania przestają się sprawdzać? Webinar odbędzie się 28 marca o godzinie 20:00 w formie transmisji na Facebooku – zapowiadają osoby organizujące.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2Lm3h9laF