Aktualności 12.03.2017

Ogólnopolskie Badanie Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych - znamy wyniki

Ogólnopolskie Badanie Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych realizowane jest na podstawie Porozumienia wszystkich uczelni artystycznych oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego podpisanego w pierwszym kwartale 2014 roku.

Na stronie projektu www.artystapostudiach.pl można przeczytać raport ogólny z badania obejmujący wyniki z ankiet dla trzech typów uczelni (muzycznych, plastycznych i teatralno-filmowych) oraz raport  napisany na podstawie wywiadów przeprowadzonych z 27 absolwentami tychże uczelni.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.