Pokaz dyplomowej, krótkometrażowej animacji „Odbierz” Pauliny Jęczmyk, studentki kierunku Projektowanie Graficzne
Aktualności 16.11.2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich na pokaz dyplomowej, krótkometrażowej animacji „Odbierz”

Animacja „Odbierz” zwraca uwagę na problem społeczny wynikający z naginania własnych granic w celu realizacji potrzeb innych, występowaniu braku pewności siebie oraz chęci utrzymania dobrych relacji kosztem życia osobistego. Celem filmu jest sprowokowanie widza do przemyśleń na temat tych istotnych dla siebie problemów. Z tego też powodu „Odbierz” jest projektem, który może być wykorzystywany do inicjowania dyskusji na warsztatach psychologicznych, jak i poprzez media społecznościowe może poruszyć przemyślenia indywidualnego odbiorcy.