Prace studentów i wykładowców na aukcji. Cel charytatywny.
Aktualności 01.03.2018

Prace studentów i wykładowców na aukcji. Cel charytatywny.

ASP w Katowicach i Stowarzyszenie Pomagam, więc jestem zapraszają na aukcję dzieł sztuki 1 marca 2018 o godz. 18.00 do MDK "Szopienice- Giszowiec" w Katowicach.

Beneficjentem tegorocznej aukcji będzie Kamil...
Kamilowi jest potrzebny podnośnik, który bardzo pomoże w codziennym życiu całej jego rodziny.

Co roku zarówno pedagodzy jak i studenci Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach gorąco wsparają aukcję swoimi pracami. W tym roku udział wezmą: Krzysztof Korab, Anna Pawluszkiewicz, Monika Gawron, Marta Uszakow, Agnieszka Żmuda, Edyta Rybak, Małgorzata Knapik, Julia Dyszy, Małgorzata Niemiec, Martyna Majchrowicz, Adrian Zert, Zuzanna Distel, Janina Janicka - Grabowska, Wojciech Kazimierczak, Mateusz Patrzyk, Jolanta Jastrząb.