Targi Prac Studenckich
Aktualności 15.03.2024

Targi Prac Studenckich

23 marca w Katowicach odbędą się pierwsze Targi Prac Studenckich organizowane przez studentów Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Wydarzenie odbędzie się w auli przy ulicy Raciborskiej 37 w godzinach 11:00-18:00.

Targi to doskonała okazja, aby poznać młodych twórców i zobaczyć ich prace, a także nabyć unikatowe dzieło sztuki w przystępnej cenie. Wystawcy zaprezentują szeroki wachlarz prac – od malarstwa i rzeźby po grafikę i fotografię. Będzie można również spotkać się z autorami i autorkami i porozmawiać o ich twórczości.

Wstęp na Targi jest wolny. Płatność za wystawione prace będzie możliwa wyłącznie gotówką.

Organizatorzy zapraszają wszystkie miłośniczki i miłośników wsztuki, zarówno tych doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sztuką. Targi to świetny sposób na odkrycie nowych talentów i wzbogacenie swojej kolekcji o unikatowe dzieła sztuki.

Rozpocznij wiosnę ze sztuką!